Opravy vozů všech značek, veškeré mechanické, karosářské, lakýrnické práce, opravy motorů a převodovek, výměna autoskel, příprava vozu na STK a její následné vyřízení, montáž  tažných zařízení.

Poskytujeme pravidelný servis

Provádíme autodiagnostiku, která nám umožní získat úplný přehled o aktuálním stavu automobilu.

Vyřizujeme pojistné události od A do Z – máme zkušenosti se všemi pojišťovnami na našem trhu, poskytujeme náhradní vůz po dobu opravy.

Výměna olejů a filtrů

Výměna motorového oleje včetně filtru a ekologické likvidace upotřebeného oleje a filtrů z této servisní činnosti,. Použití značkového oleje a olejového filtru   s nabídkou pro všechny typy motorů.

Výměna brzdových destiček

Vizuální kontrola a případná výměna brzdových destiček. Upozornění na opotřebované brzdové destičky, případně jiné vady v brzdovém systému.

Výměna výfuků

Výměna vadných částí výfuku na základě vizuální kontroly jednotlivých dílů. Možná výměna celého výfuku, nebo pouze vadných dílů.

Výměna tlumičů

Odborná výměna vadných tlumičů pérování na základě testu tlumičů nebo provedení vizuální kontroly. Vizuální kontrola tlumičů pérování: bezplatná.

Test a výměna baterií

Testovacím zařízením zjistíme technický stav autobaterie. Rychlá a 100% kontrola stavu akumulátoru, případná výměna.

Výměna autoskel

Tzv. "do gumy", nejstarší způsob zasklení čelního  i zadního autoskla. Najdeme ho u starších vozů.
Lepené, autosklo je nalepeno přímo na rám karoserie vozidla.

Výměna EXPRESS a Super Express, nyní nabízíme zákazníkům, pro některé vozy, expresní výměnu lepených autoskel už do 2 hodin!